Laptop Dell XPS 13 9360

Przeciętność nigdy nie zadowala. Dlatego też dobrym sposobem wyrażenia swojego ja jest wysokiej jakości komputer, który przyciąga spojrzenia ludzi. Do takich sprzętów należy laptop Dell XPS 13 9360. Model ten cechuje oryginalny design oraz wnętrze, które wprawi w zachwyt nie tylko zwykłego użytkownika, ale także gracza komputerowego.

Laptop Dell XPS 13 9360 charakteryzuje niezwykle czujny panel dotykowy

fot. dell.com

Komputer Dell XPS 13 9360 posiada ekran o przekątnej 13 cali. Jednak niech nikogo nie zwiedzie ten rozmiar. Na tym stosunkowo niewielkim ekranie z powodzeniem można wyświetlać najbardziej zaawansowane animacje oraz filmy w rozdzielczości 4K. Tym, co wyróżnia wyświetlacz tego komputera wśród innych modeli o podobnej specyfikacji, jest niezwykle wąska ramka wokół ekranu Infinity Edge. Ekran jest dostępny w wersji dotykowej. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia pracę z komputerem. Innym istotnym aspektem tego ekranu jest matowa matryca, dzięki której nie przemęcza się nasz wzrok, i która umożliwia wyświetlanie wyraźnego obrazu bez żadnych lustrzanych odbić nawet w najbardziej słoneczny dzień. Dell XPS 13 9360 charakteryzuje się niesamowicie szerokim kątem widzenia aż 170 stopni. Cechuje go także niezwykle wyraźne odwzorowanie bieli i czerni. Takie rozwiązania umożliwiają najwyższy komfort podczas oglądania ulubionych produkcji.

Dzięki panelowi dotykowemu laptop Dell XPS 13 9360 charakteryzuje niezwykle czujny panel dotykowy. Wygodę korzystania z komputera zwiększa podświetlana klawiatura, która umożliwia pracę nawet przy niedostatecznym oświetleniu. Podczas pracy możemy oprzeć nadgarstki na materiale wykonanym z włókna węglowego tworzywo nie przegrzewa się i nie jest uciążliwe w użytkowaniu.

posiada wysokiej jakości zintegrowaną kartę graficzną Intel HD oraz procesor Intel i7. Dzięki takim parametrom zastosowanym w tej maszynie otrzymujemy zadowalający komfort pracy, a także niezawodność i pewność, że będzie nam służył bez zastrzeżeń przez wiele lat. Przy pełnym naładowaniu baterii możliwa jest praca aż do 18 godzin. 16 gigabajtów pamięci operacyjnej daje nam pewność, że komputer nie zawiesi się nawet, kiedy mamy otwartą dużą liczbę programów w tym samym czasie.