Notebooki do biura, oraz na studia HP EliteBook 850

Obecnie życie każdego z nas praktycznie uzależnione jest od komputera gdziekolwiek się znajdujemy, lepszy bądź gorszy sprzęt będziemy musieli obsłużyć, a będzie to zależało od specyfiki naszej pracy. Aby ułatwić sobie samemu pracę należy wybrać mobilny sprzęt, który będzie nam towarzyszył wszędzie, oraz pomoże w wykonywaniu naszych obowiązków.

Obecnie życie każdego z nas praktycznie uzależnione jest od komputera gdziekolwiek się znajdujemy, lepszy bądź gorszy sprzęt będziemy musieli obsłużyć, a będzie to zależało od specyfiki naszej pracy. Aby ułatwić sobie samemu pracę należy wybrać mobilny sprzęt, który będzie nam towarzyszył wszędzie, oraz pomoże w wykonywaniu naszych obowiązków

fot. hp.com

Przykładem sprzętu który możemy uznać za dość dobry do uniwersalnego użytkowania, zarówno w biurze/ na uczelni, jak i w domu jest HP EliteBook 850. Ten uniwersalny notebook posiada bardzo przyjazną dla oka linię obudowy, jest stosunkowo lekki i daje nam komfort pracy dzięki dużemu ekranowi o rozdzielczości 15,6 cali.

Specyfikacja: HP EliteBook 850:

  • 2rdzeniowy procesor Intel core i5 6300U o taktowaniu 2400 MHz.
  • Pamięć RAM 32 GB DDR 4
  • Dysk twardy SSD 1 TB
  • Karta graficzna Intel HD Graphics 520 (zintegrowana)
  • Matryca Full HD o przekątnej 15,6 cali
  • Czas pracy baterii ok. 12 godzin
  • Notebooka można dodatkowo wyposażyć w trackpoint, do użytku poza biurowego.

Powyższa specyfikacja jest tylko przykładowa, a dany model można zakupić z innymi podzespołami, które zmniejszą lub zwiększą jego możliwości. Za tym konkretnym przypadkiem przemawia bardzo duża ilość pamięci wewnętrznej, która na pewno przyda nam się do przechowywania ważnych dokumentów, oraz prac na uczelnie.

Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu?

HP EliteBook 850 jest notebookiem o bardzo eleganckim wyglądzie i na pewno idealnie nada się do biura, jednak jeżeli oprócz ładnej ozdoby chcemy mieć również sprzęt, który będzie użyteczny to koniecznie przed zakupem zwróćmy uwagę na specyfikację oferowanego notebooka. Ten model sprzedawany jest w różnych wariantach cenowych i posiada różne parametry, dlatego jeżeli potrzebujemy niezawodnego sprzętu przed zakupem sprawdźmy czy aby na pewno to jest notebook o odpowiednich parametrach. Jeżeli nie lubimy chodzić do sklepów z elektroniką, za to wolimy kupować rzeczy w internecie to idealnym rozwiązaniem będzie sprawdzenie danego modelu, bądź innego sprzętu i dobranie odpowiedniej specyfikacji względem ceny na specjalistycznych stronach.

Pamiętajmy, aby każdy zakup dokonywać z głową, dzięki temu wyeliminujemy nieprzyjemne sytuacje i będziemy mogli cieszyć się zakupionym sprzętem.