Najlepsze kierownice do gier

Wybór odpowiedniej kierownicy do gier wcale nie należy do najprostszych. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu urządzeń i co gorsza większość z nich wygląda na pierwszy rzut oka identycznie. Jak więc wybrać ten najodpowiedniejszy? Poniżej trzy najciekawsze propozycje w różnych cenach.

Thrustmaster Ferrari 458 Italia

Wybór odpowiedniej kierownicy do gier wcale nie należy do najprostszych

fot. thrustmaster.com

Na pierwszym miejscu znajduje się kierownica do gier ze średniej półki cenowej, która wśród graczy zdobyła naprawdę sporą popularność (więcej: http://www.gameragon.pl/k581,akcesoria-kierownice.html). Jak sama nazwa wskazuje kierownica swoim wyglądem nawiązuje do jednego z modelu Ferrari. Jej największe atuty to maksymalny obrót o 270 stopni oraz aż 8 przycisków i 1 przełącznik, do których można przypisać określone funkcje. Dzięki temu jest to naprawdę interesujący i godny polecenia sprzęt.

Tracer Zonda

Na drugim miejscu kierownica ze znacznie niższej półki cenowej. Mimo to sprzęt ten nie odstaje bardzo mocno od znacznie droższych konstrukcji. Posiada przede wszystkim maksymalny kąt obrotu wynoszący aż 270 stopni, czyli tyle, ile w niektórych dużo droższych konstrukcjach. Dodatkowo do kierownicy dołączona jest również dźwignia zmiany biegów, a na samej kierownicy znajduje się 12 przycisków.

Logitech G27

Ostatnie miejsce należy do jednej z najdroższych kierownic, jakie kiedykolwiek powstały. Mowa oczywiście o Logitech G27, czyli następcy bardzo udanego modelu G25. Jeżeli kogoś interesują doskonałe kierownice do gier, to jest to produkt właśnie dla niego. Kierownicy tej nie brakuje kompletnie niczego. Jest ona również jedną z nielicznych, które posiadają sprzęgło oraz bardzo realistyczną dźwignię zmiany biegów.