Laptopy Asus dla graczy

Asus ROG to laptop z serii Republic of Gamers dedykowany entuzjastom gier komputerowych. Firma Asus postanowiła skonstruować sprzęt dla osób, które lubią wielogodzinne rozgrywki w ulubione tytuły, ale niekoniecznie potrafią usiedzieć w jednym miejscu. Asus to kompromis pomiędzy mobilnością a wydajnością. Każdy, kto nie wierzy, że granie w gry na komputerze przenośnym jest możliwe, powinien zapoznać się z parametrami tego sprzętu. Asus ROG GL (http://www.gameragon.pl/k1,laptopy-asus-rog.html) ma szansę spełnić oczekiwania, nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Asus G751J to laptop z serii Republic of Gamers dedykowany entuzjastom gier komputerowych. Firma Asus postanowiła skonstruować sprzęt dla osób, które lubią wielogodzinne rozgrywki w ulubione tytuły, ale niekoniecznie potrafią usiedzieć w jednym miejscu

fot. asus.com

Laptopy Asus ROG wyróżnia bardzo ciekawa stylistyka, konstruktorzy inspirowali się lotnictwem oraz motoryzacją. Asus ROG jest wyposażony w mocne procesory Intel Core i5 i i7, a także karty graficzne nVidia GeForce GTX. Takie parametry sprawiają, że jest to doskonały sprzęt do grania w bardzo wymagające, nowoczesne gry potrzebujące dużej laptopa o dużej wydajności. Laptopy Asus ROG dostępne są w wersji 15-, jak i 17-calowej do wyboru. Nie można narzekać także na ich osprzęt. Posiadają bardzo wygodną klawiaturę. Ponieważ jest podświetlana, umożliwia komfortową pracę lub grę po zmroku. Dodatkowe dedykowane przyciski, wygodny gładzik sugerują, że są to laptopy przeznaczone dla graczy.

Laptop daje możliwość rozbudowy, jest miejsce na dodatkowe dyski oraz oprogramowanie do kierowania dźwiękiem. Niejeden posiadacz PC-ta nie powstydziłby się takich parametrów sprzętowych. Komputery dla graczy to sprzęt wysokiej jakości, który charakteryzuje się ponadprzeciętną wydajnością, mimo to zachowuje mobilność, co jest równie ważnym parametrem. Laptopy Asus ROG wyróżnia nie tylko ciekawy, niebanalny design, ale także bogate wnętrze, które sprawia, że żadna gra nie stanowi dla nich wyzwania. Szukając dobrego laptopa do grania w gry, pamiętajmy, aby sprawdzić również pracę układu chłodzenia, gdyż może się okazać, że generowany przez wentylator szum będzie irytujący i komputer będzie się przegrzewał, co znacznie zmniejszy jego wydajność.