Laptop biznesowy – jaki sprawdzi się najlepiej?

Prowadzenia własnej firmy w dzisiejszych czasach nie sposób sobie wyobrazić bez właściwego laptopa. Powstało sporo linii biznesowych, które projektowane są właśnie z myślą o biznesmenach. Ale na którą z nich tak naprawdę postawić? Jaki laptop sprawdzi się na biurku w naszym własnym biurze? To wszystko postaramy się opisać w tym artykule.

Jaki laptop do firmy wybrać?

Wybierając laptop do firmy nie należy patrzeć pod kątem modeli - Lenovo ThinkBook 13s jest bardzo chwalony w środowisku, a sprzęty innych marek też cieszą się sporym powodzeniemWybierając laptop do firmy nie należy patrzeć pod kątem modeli – Lenovo ThinkBook 13s jest bardzo chwalony w środowisku, a sprzęty innych marek też cieszą się sporym powodzeniem. Zamiast już nas start kierować się konkretnymi modelami, najpierw spójrzmy na to, co liczy się dla nas właśnie w laptopie biznesowym i od tego uzależnijmy nasz dalszy wybór. Tymi oczekiwanymi cechami mogą być:

  • niezawodność – laptop firmowy nie powinien zawodzić – musi działać szybko i sprawnie; niedopuszczalne jest zawieszenie się go w czasie prezentacji czy wyłączenie podczas podróży biznesowej;
  • długie działanie – nawiązując do wyżej wspomnianych podróży, te potrafią trwać naprawdę długo; długi powinien być też czas działania naszego laptopa na swojej baterii – w końcu czas w pociągu czy autobusie możemy wykorzystać w sposób produktywny!
  • wygoda – wielkość i waga mają znaczenie; laptop musi być mobilny i wytrzymały – wykorzystamy go nie tylko na biurku, ale i w biegu, w podróży czy w czasie spotkania biznesowego;
  • dostęp do wielu złączy – bardzo fajnie jest móc podłączyć laptop do monitora zewnętrznego czy projektora, jak również powiązać z nim urządzenia zewnętrzne. Właśnie z tego powodu powinien on posiadać jak najwięcej umożliwiających to złączy.

Na jaką serię się zdecydować?

Wspominaliśmy już o ultracienkim notebooku Lenovo ThinkBook 13s – jest on przedstawicielem serii ThinkBook właśnie chińskiej korporacji (https://www.kuzniewski.pl/k4657,laptopy-lenovo-ibm-thinkbook-thinkbook-13s.html). To właśnie ona wiedzie prym, jeżeli chodzi o rozwiązania sprzętowe dla firm. Wszystko dlatego, że łączy w sobie profesjonalny design, zaawansowane funkcje z wieloma możliwościami szytymi z myślą o osobach „w biegu”, zapracowanych i nastawionych na szybkość działania.

Obraz autorstwa news.lenovo.com