Najbardziej komfortowy sprzęt do pracy: ThinkPad P17 drugiej generacji

Seria ThinkPad P to mobilne stacje robocze. Oznacza to, że wybierając jeden z tych laptopów, ma się sprzęt o ponadprzeciętnych parametrach. Oferują one więcej niż niejeden komputer stacjonarny i to z tych lepszych. ThinkPad P17 Gen 2 to obecnie najbardziej wydajna stacja robocza marki Lenovo. To niezwykle komfortowy sprzęt do pracy.

Wydajność stacji roboczych ThinkPad P

Seria ThinkPad P to mobilne stacje roboczeWydajność mobilnych stacji roboczych Lenovo jest bardzo duża. Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 ze strony www.kuzniewski.pl oferuje pod tym względem najwięcej. Laptopy te są jeszcze lepsze niż poprzednia generacja. A spośród wszystkich najnowszych stacji roboczych z tej grupy są największe. Wygodnie się na nich pracuje, a ich wydajność jest tak duża, że poradzą sobie z każdym zadaniem. Do wyboru jest procesor Intel Core 10. generacji oraz Intel Xeon. By zapewnić im ogromną moc, mają 6 lub 8 rdzeni. Od wydajnego sprzętu oczekuje się mocnej karty graficznej. Użytkownik ThinkPad P17 może korzystać z karty graficznej NVIDIA RTX A. Pamięć RAM może wynosić nawet 128 GB. Szybkie, pojemne dyski to kolejny atut tego sprzętu.

Dlaczego warto mieć ThinkPad P17?

Stacja robocza Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 ma duży ekran. To 17,3 cale. Jest idealny do pracy z programami, gdzie na ekranie jest dużo szczegółów. Na takim laptopie pracuje się bardzo wygodnie. W odróżnieniu od bardzo dobrego sprzętu stacjonarnego mobilną stację roboczą Lenovo można wziąć ze sobą. W sprzęcie tej klasy nie idzie się na kompromisy względem jakości obrazu czy dźwięku. I w tym sprzęcie nie ma o tym mowy. Kolory są jak w rzeczywistości, a jakość dźwięku na najwyższym poziomie. To, co jeszcze zasługuje na uwagę w tym laptopie i sprawia, że warto go mieć, to:

ThinkPad P17 Gen 2 to wysokiej klasy i dużej mocy sprzęt komputerowy do biura. Można też laptopy te swobodnie przenosić i brać ze sobą, bo jest to sprzęt mobilny. To sprzęt dla inżynierów, projektantów, grafików i innych osób, których wymagania są bardzo wysokie.