Lenovo ThinkPad Yoga 14

Chcąc posiadać sprzęt najnowszej generacji o ogromnych możliwościach, należałoby się zastanowić nad zakupem propozycji od Lenovo, a konkretnie nad ThinkPad Yoga 14. To nowoczesny komputer wysokiej klasy. Świadczy o tym już sam wygląd. Czarna, ekskluzywnie wyglądająca obudowa z możliwością pracy w czterech trybach: laptop, podstawka, tablet i namiot. Tak wiele możliwości z tak niewielkim sprzęcie.  Jego innowacyjna konstrukcja pozwala na obrót ekranu o 360 stopni i szybką modyfikację urządzenia. ThinkPad Yoga 14 mierzy 338 mm szerokości, 238 mm głębokości i 21 mm wysokości, do tego 1,9 kg wagi. To wszystko świadczy o mobilności komputera. Tak jak fakt, iż do konstrukcji obudowy użyto stopu magnezu, co znacznie ją umocniło. Obecne są tu cztery porty USB, wyjście HDMI oraz czytnik kart pamięci SD. Warto zwrócić również uwagę na dotykowy ekran Dragontrail, który jest całkowicie odporny na zarysowania i inne uszkodzenia.  14-calowy wyświetlacz IPS (Full HD, 1920 x 1080 pikseli) prezentuje obraz najwyższej jakości.

Chcąc posiadać sprzęt najnowszej generacji o ogromnych możliwościach, należałoby się zastanowić nad zakupem propozycji od Lenovo, a konkretnie nad ThinkPad Yoga 14

fot. lenovo.com

Nic innego nie interesuje użytkowników tak jak osiągi poszczególnych komputerów. Jeśli chodzi o bohatera niniejszego opisu to nie ma powodów do narzekania w tej kwestii. Dzięki nowemu procesorowi i 5-tej generacji Intel Core, sprzęt gwarantuje zdumiewającą wydajność i absolutna niezawodność. Możliwe jest korzystanie na nim z stworzonego do biznesu Windowsa 8.1 Pro. Lenovo ThinkPad Yoga 14 został wyposażony w bardzo wysokiej klasy jakości kartę graficzną np. NVIDIA GeForce 840M. Umożliwia ona jeszcze większa wydajność oraz rewelacyjny obraz pod czas oglądania filmów i grania w gry. Akumulator pozwala zaś na korzystanie z  ThinkPada Yoga 14 przez nawet 8 godzin, bez konieczności  ładowania. Kultura pracy omawianego sprzętu jest wręcz idealna do zastosowania biznesowego. Sprzęt ani się nie nagrzewa, ani nie hałasuje.

Producent proponuje również akcesoria, które można dokupić do omawianego sprzętu. Są to stacja dokująca ThinkPad OneLink, bezprzewodowa mysz ThinkPad Precision, oraz Tłumiące dźwięk wkładki douszne ThinkPad.